3-Denní Průvodce Celebrity-Čerstvé Kůže

Akné může být bolestivé a stav může také způsobit rozpaky, zvláště pokud jste velmi dobře vědomi s váš vzhled.

Lady Using Anti Acne Product

To může obvykle být viděn v obličeji, záda, hrudník, ramena, nohy a hýždě. Tam jsou někteří lidé, kteří mohou snadno zbavit problému po nanesení předepsané léky a krémy, ale pro některé, problém se může zhoršit a stát se závažné. Zatímco problém je jen začátek, to je nejlepší, co můžete hledat tipy přírodní péče o pleť akné. Tímto způsobem, můžete zabránit stavu z zhoršuje a budete vědět, jak zvládnout situaci po prolomení léze začnou být docela viditelné a nápadné.

Co dělat

Je důležité, že jste nejprve naučit rozumět kůži před použitím cokoliv. Pokud máte extra citlivou pokožku, budete muset konzultovat stav na profesionální, aby se ujistil, že nebudete mít žádné problémy na to. Mohou posoudit stav a řekne vám doporučení, co dělat a čeho se vyvarovat. Můžete také požádat je o souhlas přírodní způsoby, které máte v úmyslu postupovat, aby pomoci zbavit se problému.

Zde jsou některé z nejčastějších a účinné přírodní akné kůže péče o řešení.

Nízký Příjem Glykemický Prvek

Existuje několik potraviny, které obsahují vysoký glykemický zatížení. To ovlivňuje vaše tělo hormony, které jsou zodpovědné za produkci inzulínu. Vysoká produkce inzulínu vede k zvýšené produkci androgenů hormonů. Ten je zodpovědný za stimulaci rozvoje akné. Vzorek potraviny s vysokým glykemickým obsahem jsou pečené brambory, hranolky, rozinky, bonbóny, sladké nápoje, pizzu a sýr. Místo toho, jíst tyto, můžete upravit svůj jídelníček s potravinami, které mají nízký glykemický obsah, jako jsou obiloviny s vysokým obsahem vlákniny, ovoce, ořechy, celozrnné pečivo, zelenina a fazole.

Zinek

Lady with Fair SkinToto je účinné v uklidňující a léčení akné zánět. Tento druh minerální může být užíván jako potravinový doplněk. To lze nalézt také v potravinách, jako jsou ořechy, celá zrna, drůbeží výrobky, ústřice a červené maso. Je důležité, aby vás jen správné množství tohoto prvku, protože nadměrný příjem může vést k zinku toxicity, průjem, křeče, bolesti hlavy a ztráta chuti k jídlu. Doporučený příjem limit zinku pro dospělé je 40 mg. Pokud užíváte chinolonová nebo tetracyklin antibiotika, nesmíte užívat Zinek současně s těmito léky.

Musíte dovolte čtyři až šest hodin poté, co jste si vzali zinek doplněk, než budete brát antibiotika.

Tea Tree Olej

Olej se ředí, po který je aplikován na akné léze. Tento druh oleje má terpinen-4-ol, který funguje jako antibakteriální prvek. Olej je lokálně aplikované na postiženou oblast a pomáhá v zabíjení bakterií a při léčbě Propionibacterium acnes.

Použití akné mýdlo

Natural Acne TreatmentTam jsou mýdla, které lze zakoupit přes pult, které jsou určeny pro tento konkrétní problém. Mýdlo je síře a mohou být použity v mytí obličeje dvakrát denně. Režim může být provedeno v ráno, když se vzbudíte a předtím, než budete spát v noci. Musíte být velmi jemný v mytí obličeje. Ujistěte se, že nechcete použít cokoliv drsné a vyhněte se čištění obličeje, protože to může zhoršit stav. Je také důležité, že nemusíte umyjte si obličej více než to, co je doporučeno, což je v tomto případě dvakrát denně. Pokud nejsou dodržovány správně, váš systém je mazové žlázy produkovat více mazu, což povede k větší akné breakouts.

Snižte Příjem Mléčných

Mléko má růstové hormony a androgeny, které stimulují akné breakouts.

Místo toho můžete hledat náhražky mléka a mléčných výrobků zdarma. Musíte se také vyhnout přijímání ve výrobcích s přídavkem cukru. Pokud můžete tolerovat to, zkuste se vyhnout jakékoliv výrobky s příliš mnoho cukru, protože to může mít nepříjemný dopad na váš stav kůže.

Vyhnout se Dotýká Postižených Oblastí Kůže

Bez ohledu na to, jak lákavé to je, ujistěte se, že nemusíte mačkat nebo si své pupínky, černé tečky a akné. Musíte také vyhnout se škrábání a tření kůže. Takové jednání bude vést ke zvýšení produkce mazu, takže místo toho, jak se zbavit problému, ty jsou jen dělat to ještě horší a ty by mohly skončit s více pupínků, pokud nebudete zastavit sami od nástupu na svých pupínků.

Léčení problém nevyžaduje drahé léky a léčebné postupy. Musíte jen najít přírodní akné péče o pleť tipy, které jsou bezpečné a účinné.

LEAVE A REPLY