7 Věcí, Štítné Žlázy By Měl Pacient Zvážit

Pacienti s diagnózou onemocnění štítné žlázy může mít jednu z osmi typů. Struma, tyreoiditida, hypertyreóza, gravesova choroba, hypotyreózy, rakoviny štítné žlázy, rakoviny štítné žlázy, zduření uzlin, štítné žlázy bouře. Tato malá žláza, která se nachází pod ohryzek může mít významný dopad na vaše zdraví a jak se cítíte. S onemocnění štítné žlázy není konec světa!

Patient With Thyroid Condition

Váš lékař může mít nějaký pokyny a léky, jak spravovat váš stav. S lékařem a tento seznam dělat a dont ‘ s, můžete si vaše tělo a zdraví zpátky na trať dříve. Správa vašeho stavu vám může pomoci cítit se lépe.

Vzdělávat sami

Ne každý lék, který funguje stejně pro každého pacienta. První diagnóza není nutně jediným nebo správnou diagnózu. Onemocnění štítné žlázy se často misdiagnosed nebo přehlédl. Různé názory mohou být nutné dříve, než se váš stav je správně diagnostikována.

Udržovat Vaše Štítné Žlázy Grafy

Ujistěte se, že vaše léky jsou vlastně funguje, a že vaše hormony jsou zpátky na trať vést přesné poznámky a grafy. Lékaři budou vždy požádat o tyto záznamy, a může pomoci váš lékař v jakékoli nezbytné změny, aby vaše léky. Znát své historii, vám pomůže lépe spravovat váš stav.

Zvládnout to, Co jíte

Pokud jste přibrala kvůli štítné žláze, a váš lékař vám dal lék, aby spravovat svůj stav, to neznamená, že jsi volný, aby jíst, co chcete. Je důležité, že jste stále regulovat štítné žlázy stravy a přijmout zdravý životní styl.

Thyroid FeatJíst nezdravé jídlo bude hlavní příčina, která by mohla být přidávání mnoho kalorií a váhu, aby vaše tělo! Jíst méně rychlé občerstvení, a držet zdravější, ekologičtější stravy. Zvýšení tělesné hmotnosti je jedním ze způsobů, jak vaše tělo vám říká, že musíte jíst lépe. I když je to snadněji řekne, než udělá teď je ten správný čas změnit stravu.

Fitness Je Na Prvním Místě

Onemocnění štítné žlázy by nemělo být vaší jedinou motivací, být fit a zdravý. Nemusíte jít do nóbl posilovny na cvičení. Při svižné chůze na hodinu každý den a cvičení vám pomůže udržovat se v kondici a být zdravý.

Jóga je jedním z více módní způsoby, jak se udržovat v kondici, takže si můžete dopřát a cvičení s Jógou. Dýchací Techniky zvané pranayam, jakož i mnoho jiných poloh může být provedena pod dohledem instruktora jógy. Pokud jste si sami praktikovat jógu, budete mít více energie a cítit se jako znovuzrození.

Nebojte se, Být Šťastný

Už jste někdy pocit, opravdu naštvaný, nebo ve špatné náladě? Někdy máme pocit, naštvaný bez důvodu, a jindy to může být v důsledku stresu v našem životě. Všichni jsme cítili, rozzlobený, rozmrzelý, nebo podrážděný, že je to prostě součástí našeho života. Neústupný špatné nálady nejsou zdravé pro vás, nebo ty kolem vás. Když všechno se zdá být rozpadá dostat ven, cvičit a dělat něco, co vás baví změnit vaši náladu. Zůstat pozitivní a motivovaní, je to lepší pro vaše zdraví.

Pomoci sami tím, že mluví s někým, kdo vás důvěru a respekt. Učitele, poradce, přátelé a rodina jsou skvělí posluchači. Problémy se mohou zdát mnohem horší, než opravdu jsou, pokud budete mít vaše negativní pocity dovnitř, takže mluvit o nich. A co je nejdůležitější nepotí malé věci!

Mějte aktuální

Výzkum a přečtěte si, co lékařská komunita má říct o vašem onemocnění štítné žlázy. Hledat na internetu pro ostatní, které se zabývají vaše stejné příznaky a uvidíme, co zjistili. Zeptejte se svého lékaře, zda jsou lepší léky, nebo alternativy.

Thyroid ConditionExistuje mnoho článků, které byly napsány o štítné žláze, zkušení profesionální a nováčci hledají informace na toto téma. Takže držet krok s co se děje a vzdělávat své vlastní. Věci, které mohou fungovat, nebo vám nemusí fungovat pro někoho jiného. Nejdůležitější je dostat pravidelné prohlídky a mají otevřenou komunikaci s Lékařem. Zde jsou některé stránky, které vám mohou pomoci, http://www.webmd.com, http://www.solve-the-thyroid-puzzle.com.

Nepodléhejte Pro Mýty!

Existuje řada mýtů o onemocnění štítné žlázy. Zde je jeden byste měli být vědomi, hypotyreóza způsobí jen získat pár kilo. Ve skutečnosti, snížení energie na cvičení, snížení metabolismu, a další metabolismus může ve skutečnosti způsobit, že získat mnoho více liber a přibývání na váze by mohla být, stejně jako 20 až 40 liber nebo více, pro některé lidi.

Pokud narazíte na něco, co zní bizarní, nebo dokonce vzdáleně diskutabilní, poraďte se se svým lékařem, dejte jim vědět, jak se cítíte a jaké jsou vaše obavy. Váš výzkum a shromažďovat informace z věrohodných zdrojů před přijetím závěru.

LEAVE A REPLY