Jak, aby se Sám vydrží Déle v Posteli – Triky, jak vydržet Déle v Posteli

MasturbationPokud se snažíte přijít na to, jak, aby se sám vydrží déle v posteli, pak to je jen na vás, naučit některé triky, které vám pomohou vydrží déle v posteli přirozeně. Zajímalo vás někdy, jak někteří lidé zdá se, prakticky strávit více než 1 hodinu dává skutečné potěšení své ženy, když nemůžete zdá se, že posledních 5 minut, bez ohledu na to, jak moc se snažíš?

Jsou si začínám myslet, že možná tento život sexuální blaženosti, že tak mnoho lidí, zdá se, bez námahy si je prostě není v kartách pro vás?

Možná jste si dokonce mysleli, že milující a romantický vztah je jen pro vybrané skupiny lidí, a to z jakéhokoli důvodu; ďábel nechce, abyste si váš vztah.

Pokud jste se může vztahovat na tyto myšlenky, pak je to ve vašem nejlepším zájmu, aby se dozvědět, jak udělat sami vydrží déle v posteli.

Váš milostný vztah začal šťastně se spoustou lásky, péče a radost, ale bez sexuálně uspokojit svou ženu, ona může zvážit získání uspokojení jinde.

Takže, otázka, můžete se ptát sami sebe teď, jak mohu trvat déle v posteli se svou přítelkyní nebo manželkou.

Existuje několik triků, které můžete použít, aby se sám vydrží déle v posteli a zachránit své manželství nebo romantický vztah končí v rozvodu nebo rozchodu.

Naučit se efektivně komunikovat se svým partnerem

Breathing TechniqueEfektivní Komunikace s vaše přítelkyně nebo manželka vám pomůže dostat se přes vaše neschopnost dostat jí k dosažení orgasmu snadno. Některé ženy milují masturbovat, než milování. Zdravé rozhovoru s ní se otevírají spoustu věcí o tom, co skutečně stimuluje ji, a to vám dá výhodu, pomáhá jí dosáhnout intenzivního orgasmu pokaždé.

Ať vaše žena být na vrcholu

Žena na nejvyšší pozici, umožní jí užívat si skutečnou stimulaci klitorisu. Tato pozice umožní, aby vaše přítelkyně nebo žena třít její klitoris proti pánevní kosti. Příště jste s vaší ženou, dostat jí, aby přišla na vás, zatímco vy ležet na zádech, když mají sex. Žena na top pozice vám umožní používat několik svaly a vám zůstane relaxovat při pohlavním styku.

Naučit, aby se zapojily do kvalitní předehra

Pokud můžete vlastně vzít čas na skutečnou předehru, budete pozorovat, že vaše žena bude více citlivý a aktivní na cokoliv návrhy vám nabídnout. Ty by měly zajistit, že dostanete vaši manželku nebo přítelkyni velmi horké a je připraven předem (ne jen dostat její mokré), ale brát ji blízko k bodu, odkud není návratu, než je skutečně se jí dosáhnout orgasmu během styku.

Naučte se ovládat své dýchání

Pokud můžete ovládat způsob, jakým budete dýchat při sexu, budete určitě vydrží déle v posteli. To je jeden z nejlepších vydrží déle v posteli triky se musíte naučit. Dýchat pomalu a hluboce, při sexu, a zajistit si místo na špičce svého jazyka proti ridge tkáně za horní přední zuby. Tento trik je určitě, aby se sami trvat déle v posteli.

Naučte se dát své ženě orální sex

Další dobrý trik, jak vydrží déle v posteli, je dát své ženě skutečný orální sex před penetrací. Strávit kvalitní čas na práci na ní se svým jazykem a máte zaručeno, aby jí více orgasmů znovu a znovu.

Naučit flex vaše PC svaly

Women in BedPokud nejste schopni to udělat sami, aby trvat déle v posteli se svou přítelkyní nebo manželkou, pak by to mohlo být, že vaše PC svaly jsou slabé, a ona se může cítit, že už ji nemiluješ. Když nemusíte trávit značné množství času jí dává skutečné potěšení, takže ona může dosáhnout maximální orgasmus, konečný výsledek je, že ona bude dostat frustrovaný, a touha setkat se s mužem, který jí dá skutečnou sexuální uspokojení, a proto ten vztah mohl hlavou na kameny.

Naučit flex vaše PC svaly nejméně 120 krát nebo více každý den. První věc, kterou každé ráno a předtím, než jdete do postele, zkuste flex vaše svaly PC 15 krát v řadě mírným tempem, odpočinek po dobu 10 sekund a opakujte 8 krát více. Naučit flex a držet své PC svaly po dobu dalších 5 sekund, odpočinek po dobu 5 sekund a opakujte to znovu a znovu 8 krát více.

A zatímco dělá vaše běžné každodenní práce, také můžete flex vaše svaly PC tolikrát, kolikrát, jak můžete.

LEAVE A REPLY