Jak Budovat Svalovou hmotu na Veganské Stravě

Woman Plant Based DietSval stavitelé a silový trénink nadšenci obvykle předpokládat, že je obtížné budovat svalovou hmotu na veganské stravě, vzhledem k tomu, jeho nedostatek živočišné bílkoviny. Avšak to, co oni si neuvědomují, je, že veganská strava mají dostatek v cestě rostlinných bílkovin na bázi. Kromě toho, rostlinných bílkovin, obsahují velmi málo tuku ve srovnání s masem, které mohou zvýšit hladiny cholesterolu a zvýšit riziko infarktu.

To je protein, který buduje svaly, NE maso.

Protein obsahuje esenciální aminokyseliny, které jsou stavebními kameny svalů. Tělo nerozlišuje, kde protein pochází, a maso určitě není pouze zdroj.

Například, 4-unce kus hovězí játra, hovězí žebra, nebo mleté hovězí maso obsahuje cca 30 g bílkovin. Můžete získat o tomto stejném množství bílkovin ze sójových produktů, a sice edamame a tempeh, které oba poskytují 29 g a 16 g, respektive za 4 unce.

Tam jsou ve skutečnosti mnoho vážných kulturisté, že jsou vegan, což znamená, že jíst vůbec žádné živočišné produkty jakéhokoli druhu. Typicky, živočišných bílkovin je plný nezdravého tuku, a protože příjem tuků je zvláštní starost o ty, budování svalů, vegan nebo vegetariánská strava nabízí nižším obsahem tuku, rostlinné proteiny.

Kolik Bílkovin?

Sportovci by měli konzumovat 0,7 až 1 gram bílkovin na kilogram svalové hmoty, aby budovat svalovou hmotu a zvýšit jeho velikost.

Cíl, Který Je Realizovatelný

Proto, myšlenka na budování svalů na veganské stravě je realizovatelné, pokud víte, informace živin pro různé druhy veganských potravin. Proto, myšlenka, že vegetariáni a vegani vykazují vychrtlý, slabě postavách nemůže být dále od pravdy, zvláště, když ty postavy byly tvarovaná přes váhu-vzdělávací činnosti.

Právě před rokem, vegan strongman dokázal, že vegani by mohl být mimořádně silný, jak on zvedl impozantní, rekordní 1,212.54 liber na ploše téměř tří metrů (32,8 ft, abych byl přesný).

Protože protein je klíčovou složkou potřebnou pro získání a udržení svalové síly, kulturisty a hmotnost trenéři vyžadují pravidelný příjem bílkovin krmiva svalů, výživu, které potřebuje k růstu silné a získat větší. Tedy, můžete sledovat veganské stravy a jídlo plán, který nabízí potraviny bohaté na bílkoviny, jako součást vaší silový trénink a kulturistiky režimu.

Rozejít Jídla

To je nejlepší se rozejít jídlo do několika malých jídel během dne. Patří makroživin, jako jsou tuky a sacharidy, udržet energii potřebnou pro intenzivní cvičení a aktivit.

V zájmu dosažení cílů, kulturistika, odborníci doporučují, aby váha-školení nadšenci konzumovat poměru 30/30/40 bílkovin/tuků/sacharidů.

Vegan Protein Bohaté Potraviny

Některé z vegan, potraviny bohaté na bílkoviny, že kulturisté mohou použít k budovat svalovou hmotu nebo váhu trenéři mohou jíst budovat sílu začlenit tyto zdravé volby.

Ořechy a Ořechová

Když přijde na budování svalů, nemůžete jít špatně s ořechy jako ½ šálku zásoby, stejně jako 15 gramů bílkovin a zdravé tuky pro zdraví srdce a energii během náročných tréninků.

Všechny ořechy jsou bohaté na bílkoviny, a nižším obsahem tuku odrůdy patří arašídy, vlašské ořechy a mandle. Můžete si vybrat z mnoha druhů ořechů jíst, že se staly nepostradatelným zdrojem potravy pro budování svalů.

Samozřejmě, nějakou váhu trenéři jsou alergičtí na ořechy.

Muscular Man Eating Veggies

Nicméně, pro každého, kdo je imunní vůči alergeny, ořechy jsou ideální doprovod k muscle builder je strava.

Přidat ořechy do salátu, chytit hrst jako svačinu. Použít ale butters na celozrnný toast a ovoce. Tam je dokonce vegan ořechový sýr.

Fazole

Fazole, jako jsou fazole, námořnictvo fazole, černé fazole a black-eyed peas spolu s čočkou jsou vysoce kvalitní bílkovinné zdroje, které jsou mnohem nižší, v tuku než živočišné bílkoviny.

1 šálek černých fazolí má 15 gramů bílkovin a pouze 1 g tuku.

Podporují svalovou sílu a růst, a poskytují různé jiné důležité živiny, které tělo potřebuje, např. vápník, železo a vlákninu.

Další velký fazole patří okřídlený fazole, fazole, cizrnu a hummus, a garbanzo fazole.

Tempeh a Tofu

1 šálek tempeh obsahuje téměř 31 g bílkovin a 18 gramů tuku. 1 šálek tofu obsahuje 20 g bílkovin a 12 g tuku.

Tyto rostlinné bázi sójové bílkoviny obsahují stejné esenciální aminokyseliny, jako je hovězí maso. Mohou být použity na širokou škálu chutné pokrmy a jak nahradit maso v tradiční recepty.

Quinoa

Zatímco quinoa neobsahuje stejné množství bílkovin jako tempeh, celá zrna superfood obsahuje devět esenciálních aminokyselin, potřebných pro tělo stavební účely a neuvěřitelných 24 g bílkovin na šálek.

Navíc, výběr quinoa je zdánlivě nekonečné, jak tam jsou 120 doporučené odrůdy. Quinoa také nabízí veganské kulturisty s velkým množstvím sacharidů pro ty, dlouhé, intenzivní cvičení.

Řecký Jogurt

6 gramů bez tuku nebo nízkotučný řecký jogurt obsahuje 16 gramů bílkovin spolu s množstvím vápníku, ideální zdroj bílkovin pro ty, vegetariáni, kteří jedí mléčné výrobky.

Vegan Diet Plan

Zelenina

Sójové klíčky, čočka klíčky, sojové boby, listová zelenina jsou také vysoce kvalitní zdroje rostlinných bílkovin a poskytují různé základní živiny, jako jsou antioxidanty, vitamíny a minerály.

Zahrnout, hrášek, kukuřice, sušená rajčata, špenát, kapusta, brokolice, vigna, a lima fazole, Růžičková kapusta, houby, artyčoky a chřest do svého jídelníčku pravidelně, aby se získat prospěch z těchto bohatých na bílkoviny rostlinných potravinách.

Jak můžete vidět, mnoho velkých rostlinných bílkovin podpoří vaše svalové úsilí v oblasti školení, tak neváhejte odstranit maso a živočišné produkty ze svého jídelníčku a jít silou trénovat!

LEAVE A REPLY