Jak k Přibírání na Váze a přibrat Svalovou Hmotu

Pokud chcete k přibírání na váze a přibrat svalovou hmotu, tam jsou specifické aspekty svého jídelníčku, které musí navštěvovat, i když hlavní klíč k pochopení energetické rovnice.

Bulk Up Muscle Mass

Pokud budete mít méně energie, než budete používat na cvičení, pak budete hubnout. Příliš mnoho lidí začít s dietou a cvičení režim vhodnější pro hubnutí, než přibývání na váze, a divit, proč jejich svaly jsou stále větší. Co se bude dít v takové situaci je to, že tělo bude první, aby se energetický deficit z vašeho tělesného tuku, a když, že došlo k vyčerpání bude používat vaše svalové hmoty.

Ano, to je pravda. Pokud nechcete přijmout více kalorií, než použijete, pak čím více cvičení budete provádět MENŠÍ, vaše svaly se dostat, ne větší. Vím, že jste pravděpodobně myslet, že vaše svaly se musí vyvíjet v souladu s množství cvičení, co děláte, ale to je mylná představa. Energii, kterou vynaloží, a to nejen v cvičení, ale také ve své normální metabolismus (životní procesy jako je dýchání, trávení a krevní oběh), musí odněkud přijít.

Pokud budete jíst více kalorií, než použijete, pak si bude klást váhu na.

Pokud nechcete vykonávat moc, pak že hmotnost bude jako tuk. Pokud to budete dělat cvičení, co se stane, je, že více krve teče do svalů byv a některých biochemických reakcí, práce na budování svalů. Je to složitý proces, ale konečný výsledek je, že pokud budete používat většinu kalorií, které jíte při výkonu své bicepsy, pak se vaše bicepsy rostou v přednost každý jiný sval ve vašem těle.

Woman with Lean Muscle Mass

Nicméně, pokud používáte více kalorií, v tom, že než budete jíst, pak nakonec se vaše bicepsy budou chřadnout spolu s zbytek vašeho těla tkání. Odpověď na směsný up vaše svaly, je jíst pečlivě kontrolované stravy nabízí rovnováhu mezi krátkodobými a dlouhodobými kalorií vydání, spolu s kontrolovaným program cvičení zaměřených na rozvoj specifických svalových skupin. Golfisté mohou to udělat tím, kyvné klub s přidanou hmotnost, a všechny svaly používané v jejich golfového švihu jsou silnější a větší, což jim umožňuje předat větší rychlost a energii, aby tváří klubu, jak to jede přes míč.

Vzpěrači to udělat tím, že pracuje svaly používané v jejich výtahy, takže ty nejvíce potřebné v tom, co dělají, jsou použity v průběhu cvičebního programu. Plavci tak učinit tím, že vykonává své rameno a svaly na nohou: nevidíte plavci s masivní bicepsy, nebo fantastický přilnavost, ale jejich ramena jsou dobře vyvinuté.

Tajemství je jíst více kalorií, než potřebujete, a pak použít přebytek tím, že pracuje svaly chcete vybudovat.

Zkontrolujte, zda se vaše svalové obvod a také vaše celkové hmotnosti. Pokud budete potřebovat více kalorií, pak jíst, a pokud jste uvedení na příliš velkou váhu, pak se buď jíst méně, nebo více cvičit. To je jednoduchá rovnice, a to nemůže být změněn. To je zákon, biochemie, a stejně jako Scotty tvrdí, že ‘Vy canna změnit zákony o’ fyzika’, také canna změnit zákony o’ biochemie. Nikdo nemůže.

Takže, abych to shrnul: pokud kalorie na kalorie, můžete přidat váhu. Pokud nemáte cvičení, že hmotnosti je tuk. Pokud si myslíte, že hmotnost je přidán do svalů cvičení.

Fit Woman Lying On Yoga MatPokud víte, nejlepší potraviny jíst pro vyvážené nízkokalorické stravy, a to, co cvičení, aby se hromadně svaly, které chcete posílit nebo větší, pak můžete ovládat svůj jídelníček/cvičení/svalové hmoty. To není jen tak nějaké kalorie, které byste měli vzít. Například, strava, sladké cukroví nebo čokoládový dort generuje rychlé energie, která má být použita rychleji, než jste pravděpodobně schopen, a proto bude mít za následek tuk bez ohledu na to, co cvičení budete mít.

K dispozici je také způsob, jak pro dívky, aby učinily totéž, opět bez použití pochybných doplňků.

Většina webových stránek na internetu, nabízí poradenství v oblasti svalové hmoty a přibírání na váze jsou velmi neúplné v tom, že jít dále, než naznačuje, drahé doplňky. Nicméně, existuje několik, které ukazují, jak dosáhnout toho, co jste hledali v bezpečné a levné módy.

Pokud chcete vědět, jak k přibírání na váze a přibrat svalovou hmotu bezpečně a bez nákladů na drahé doplňky, existují stránky online, které vám může poskytnout informace, a také cvičení potřebné pro vás, aby hromadně své hlavní svalové skupiny a přibrat do svalů, ne tuku.

LEAVE A REPLY