Jak se Dostat tenké Jen 10 Minut Denně

“Jak se dostat tenké jen 10 minut denně? Je to vůbec možné?”

Existuje mnoho mýtů o ideální délku cvičení a spalování tuků zóny, že teď mnoho lidí začíná věřit, že potřebuješ to, aby cvičení alespoň 30 minut denně, třikrát týdně, aby vidět výsledky.

Tak daleko, jak zhubnou je znepokojen, tam je žádné pevné pravidlo, že musíte cvičit alespoň 30 minut denně. Ve skutečnosti, chystám se rozptýlit tento mýtus, a odhalí vám, že cvičit jen 10 minut denně může ve skutečnosti vám pomohou spalovat tuk a hubnout.

Woman Exercise

1. Zóna Spalování Tuků:

Slyšel jsem tak mnoho tak-zvané “gym veteránů” omyl začátečníky tím, že řekne jim, co potřebujete, aby si na běžeckém pásu po dobu alespoň 20 minut, aby hit zóna spalování tuků.

Ano, tam je takový věc jako zóna spalování tuků.

Je to v podstatě koncept, který, pokud pracujete na nižší intenzitu na delší dobu (běh na 10 km/h po dobu 30 minut), vaše tělo bude spalovat vyšší procento tělesného tuku oproti pracujete-li při vyšších intenzitách (běh na 15km/h po dobu 10 minut). I když je pravda, že nižší intenzity pomůže spálit více kalorií z tuku během cvičení vysoké intenzity cvičení vám pomůže spálit více kalorií. Vysoká intenzita cvičení také podporovat to, co se nazývá “after burn”, který způsobuje vaše tělo, aby i nadále spalování tuků, poté, co vaše práce je dokončena.

Takže pokud je vaším cílem zhubnout, nemusíte dělat na 20 minut, aby hit zóně spalování tuků. Přijetím vysoké intenzitě cvičení, můžete hit zóně spalování tuků mnohem rychleji!

2. Tvrdé a Rychlé Pravidlo:

Hodně lidí, když se náhle rozhodne zhubnout, získat štíhlé budou jít běhat. Ano, běhání je skvělý způsob, jak pomoci vám získat aktivní a jumpstart váš metabolismus znovu, a to zejména pokud jste byli sedavé po dlouhou dobu. Ale pokud vaše obavy je najít nejrychlejší způsob, jak zhubnout, běhání je nebude nejefektivnější způsob, jak spalovat tuk.

Běhání je relativně nízká intenzita cvičení. Jak vaše plíce, srdce a výdrž získat silnější z běhání, zjistíte, že nejste dostat stejné výsledky, které jste dostali, když jste první jogging po dobu 30 minut. Tak aby bylo vidět stejné výsledky, budete muset buď běhat delší vzdálenosti, stejným tempem nebo rychleji. Bohužel, většina lidí se rozhodnou pro to první.

Jog To Stay SlimČas je luxus, který si práce firemní profesionály, jako jsme my, mají často. Takže potřebujeme nejen vědět, jak se dostat štíhlé, ale musíme vědět, jak zhubnou rychle. V ideálním případě, chcete, aby se vaše cvičení z cesty a dostat se na zbytek dne. Získat co nejvíce spalování tuků těžit z vašeho tréninku, snížit dobu odpočinku mezi sériemi, pokud jste cvičení v posilovně a zvedat těžší, než je obvyklé. Pokud používáte, zkuste zvýšit vaši rychlost a spustit těžší místo delší. Tím se zajistí, že vaše cvičení intenzita je stále vysoká a pomůže vám dosáhnout zóna spalování tuků rychleji!

3. Složené Pohyby:

Pokud jste cvičení, jak zhubnout tím, že dělá tisíce sedů lehů denně, nebudete ani přijít blízko, aby vidět ty šest balení, které jste pracovali tak tvrdě vybudovat, protože oni jsou pokryty vrstvou z tuku. Sit ups jsou izolační hnutí, které pracuje především břišní svaly. Zatímco sit ups jsou skvělé pro posilování břišních svalů, to dělá špatnou práci tání pryč tvrdohlavý břišní tuk pokrývající vaše šest balení.

Pamatujte si, že tuk je zdroj uložené energie. Za účelem spálení tuku, musíme vynaložit energii.

Kromě tvrdé a rychlé pravidlo, jsem se zmínil dříve, nejrychlejší způsob, jak spalovat tuk je soustředit se na sloučeninu nebo pohyby celého těla. Příklady pohyby celého těla patří, dřepy, výpady, mrtvé výtahy, push up, pull up, burpees, horolezci, dřepy, zastrčit skoky, atd. Tyto pohyby pracovat více než jen jednu část těla a bude vyžadovat mnohem více energie z vašeho těla, aby jejich vyřízení. Dělat těchto cvičení nejen pomůže, aby se vaše cvičení více tuků efektivní tím, že spalování více kalorií, ale to vám také pomůže ušetřit čas tím, že udeří více částí těla zároveň.

4. “Po Vyhoření”

Vědci to nazývají “přebytečný post-cvičení spotřeby kyslíku,” nebo EPOC, ale často jsme se odkazují na to jako “po vyhoření”.

Workout With Gym VeteranPo dobrém běhu v posilovně, na běžeckém pásu nám ukazuje údaj o tom, kolik kalorií jsme spálili. I když nízké intenzity cvičení provádí na delší dobu, může potenciálně spálit více kalorií během tréninku, to je vysoká intenzita cvičení vyvolat “po vyhoření” efekt, který vám pomůže spálit kalorie celkově.

Po vysoké intenzity cvičení, váš metabolismus stále zůstat na delší dobu. Jak se vaše tělo tvrdě pracuje, aby posílat kyslík a živiny do svalů a začne opravovat své tělo od vysoké intenzity cvičení, dodatečné kalorií jsou spálené v procesu dělá.

Obecně platí, že čím těžší nebo větší intenzita cvičení, tím delší “po vyhoření”. To “po vyhoření” účinek může trvat až 48 hodin, což vám umožní spalovat mnohem více kalorií, než jen v průběhu cvičení.

Takže se nemusíte ztrácet více času, že dělá bezpočet sit ups nebo běží na babičky tempo. Kombinace plné tělo cvičení, a práce je těžké a rychle, s minimálním odpočinku mezi sety je nejvíce efektivní způsob, jak spalovat tuk. Stačí sledovat výše uvedené tipy a provést drobné úpravy vašeho stávajícího tréninku a budete si uvědomit, že je možné spalovat břišní tuk v pouhých 10 minut denně.

LEAVE A REPLY