Nalezení Správné Akné Jizva Léčba Nemusí Být Obtížné

Špatná věc, o akné je, že mohou zanechat jizvy, které bude vás strašit po zbytek svého života. Bohužel, i v dnešním světě, léčit jizvy, je složitá záležitost. Je smutné, že malinký pupínek, když zacházeno nesprávným způsobem, může vést k jizvy, které by mohly mar tváři po celou dobu.

Popping PimpleTo dělá péče o obličej dvojnásob důležité oblasti. Nejen, že chcete, aby se zabránilo pupínky, chcete, aby se zabránilo zjizvení, které obvykle následuje další. Lidé jsou někdy příliš tvrdě snažit zbavit svých pupínků. V této horlivosti, že se obvykle snaží, aby pop ty zits s cílem přimět je, aby okamžitě léčit.

Bohužel, to je přesně důvod, proč zjizvení je tak převládající.

Odprýskávání pupínek může vést pouze k další infekci a zjizvení. Takže vždy, když máte pupínek, zkus být trpělivý a čekat na pupínek léčit na jeho vlastní. A ujistěte se, že je dobře udržované a bez infekce.

Pokud jste již způsobil více škody na vaše tváře, protože praskání pupínků, nebo ne péče o vaše akné správně, tam jsou některé léčby jsou k dispozici pro pomoci snížit nebo odstranit jizvy.

Níže jsou uvedeny některé ze způsobů a situací, které jsou vhodné pro.

Ne všechny procedury jsou kompatibilní s všech situacích. A ne všechny procedury jsou stejně v platnosti a účinnosti. Musíte si vybrat léčbu, která odpovídá vaší jizvy a váš typ pleti.

1. Dermabraze. Dermabraze je léčba, která si klade za cíl odstranit některé starší vrstvy kůže odhalit mladší, zdravější kůži pod ní. Obvykle, někteří lidé se snaží oloupat pomocí chemických látek, nebo lasery. Dermabraze nás vezme na další úroveň a odstranit více, než je možné s domácími jemná exfoliace metody.

Pimple eraserNicméně, jedna relace nebude stačit k dosažení výsledku nejvíce lidí hledá. Možná budete potřebovat více sezení, aby mohli odhalit hladší, měkčí, suppler kůže, která vykazuje menší jizvy a jizvy.

2. Laserový resurfacing. Laserový resurfacing si klade za cíl pomoci snížit drobné nedostatky pleti, jako jsou mírné jizvení a mělkých kráterů. Tato metoda je skoro jako Dermabraze. A stejně jako Dermabraze, to může vyžadovat několik sezení, než se výsledky mohou být zřejmé.

Tato metoda může být trochu dražší, než Dermabraze.

Ale to je velmi efektivní a může být skvělou volbou pro mnoho hledá pro měkčí, hladší pokožku, která, stejně jako Dermabraze-ošetřené kůže, ukazuje méně nedokonalostí a je příjemnější na pohled.

3. Chemické peelingy. Chemické peelingy jsou méně účinné než výše uvedené procedury. A to přijde jako žádné překvapení, protože je to levnější. Nicméně, to také má účinek odhaluje hladší, suppler kůže. Nicméně, kůže se zdá, načervenalé a podrážděnou nějakou dobu po léčbě.

Pro ty, kteří podstoupí chemické peelingy, bylo by vhodné, aby se zabránilo vystavují slunci příliš často, protože může dráždit kůži a způsobit nežádoucí hyperpigmentace a dále vytvoříte drobné částečky. Také budete muset konzultovat svého dermatologa, aby se ujistil, že chemické peelingy jsou právě pro váš typ pleti.

4. Punč technika. Punč technika je pro kráterů, které jsou hluboké a výrazné. Tento proces zahrnuje použití punč vytvořit nové jizvy, které se pak zvedl, aby to na úrovni s existujícími kůže. To může také zahrnovat roubování kůže, která je obvykle považována za ucho, aby místo do rána a jizva. To pomáhá úrovni povrchu kůže, negovat nějaký obraz pockmark.

Tato léčba bude vyžadovat jeden úder za jizvu, což znamená léčit těžce poďobaný obličej, to by vyžadovalo více údery.

5. Obličeje make-up. Tam jsou akné make-up produktů na trhu, který nedráždí pokožku a zároveň může zakrýt vady a může udržet vaše pleť vypadá úrovni a bez kráterů. Tyto make-up produkty pracují tím, pokrývající skvrny s kůže barevné barvivo. Působí také jako výplň pro kráterů a pomáhá udržet je hledat mělké nebo na úrovni s kůži obličeje.

Pimple Scars

Typ léčby, možná budete chtít, aby zvážila pro váš problém, akné, závisí na vašem životním stylu, a v kategorii akné. Poraďte se s dermatologem pro odborné poradenství, na kterém léčby podstoupit před usazováním na vybranou.

LEAVE A REPLY