Nejlepší Způsob, jak Zhubnout: 10 Snadné Tipy Hubnutí

Hubnutí je všechno o energetické rovnováze.

Diet Starter PackPokud budete jíst více než spálíte, budete přibírat na váze. Pokud budete jíst méně a více se pohybovat, budete skončit s štíhlejší tělo. Aby bylo možné pokusit se jíst méně, většina z nás se uchylují k jít na dietu, ale diety jsou nejlepší způsob, jak zhubnout? Existuje mnoho diet tam, že vám pomůže zhubnout, ale většina z těchto diet vyžadují, abyste omezit skupiny potravin (jako nízké carb nebo s nízkým obsahem tuku diety) nebo nedovolte, aby žádné cukru ve stravě. Vynechání cukru z jídelníčku je dobrá věc, pokud můžete to udělat, ale přiznejme si to všichni, jako naše sladké léčit, čas od času. Protože diety mají své omezení, je často těžké udržet dlouhodobě. Takže si dejte na své chutě a jít na flám. Vy se pak budete cítit provinile a pocit viny je můžete dopřát trochu víc a předtím, než víte, že váha je zpátky.

Pokud výstřelek stravy a crash diety nefungují v dlouhodobém horizontu, pak to, co je nejlepší způsob, jak zhubnout trvale?

ZumbaNejlepší způsob, jak zhubnout, je, aby se vylepší váš životní styl, který můžete dělat pro život. Nemusí být drastické změny. Začněte s malými změnami, původně a přidat k tomu. Budete překvapeni, že i malé změny mohou jít dlouhou cestu v průběhu času. Pro příští měsíc, začlenit 2 nebo 3 tipy, jak začít vidět a cítit rozdíl ve vašem těle a mysli.

1. Pokud budete jíst hodně, snížit na jednou za týden a rozhodnout se pro zdravější položka v menu.

2. Zkuste, aby se vešly do trochu cvičení, kdykoli můžete. Po schodech místo výtahu. Udělat nějaké dřepy, drtí, a jumping jacks (nebo pokud jste na to opravdu nějaké burpees) během komerční přestávky v TELEVIZI. Zaparkovat své auto dál a chodit. Každý kousek fyzické aktivity se počítá.

3. Místo toho, dohání s přáteli na večeři, zahrnují činnosti, která vyžaduje, abyste se pohybovat, jako jít na pěší túru na víkendy, nebo dohnat, když bude chodit na procházky spolu.

4. Mít hudbu v přehrávači iPod, které vám dodává energii. Tímto způsobem jste více motivováni k cvičení.

5. Hromadu zeleniny, aby se potraviny, které máte rádi k jídlu, jako je přidat více zeleniny na pizzu a méně masa a sýra. Jste stále jíst to, co máte rádi, ale s méně kalorií.

6. Jít na procházku (nebo to jsi montér 20 minut běhu) během polední přestávky.

7. Pokud jste opravdu chuť trochu fast food, vyberte si jeden malý předmět, jako malý sáček hranolky nebo 6 kus krabice kuřecí nugety nebo svačinu velikosti fólií. Co vy ne porce!

8. Aby povolenky pro zachází, tím, že mají nižší kalorické hlavní nebo svačinu, ale pamatujte, že zachází ve drobná porce. Podíl dezert s jeden nebo dva lidi, spíše než mít jeden všechno sám. Jíst pomalu a vychutnat. Budete potřebovat pouze trochu uspokojit vás.

9. Zahájení kurzu tance, jako je Zumba. Je to skvělé kardio cvičení, stejně jako spousta zábavy. Získat přítele, aby se spolu dvakrát zábavné.

10. Jíst v malých misek a talířů. Tímto způsobem, máte pocit, že jste jíst více, i když je to mnohem menší část. Všechno je to o tom, že napálí mozek!

Lose Weight Diet

To je v POŘÁDKU, pokud si nejste jíst naprosto pořád. Nejlepší způsob, jak zhubnout, je jíst potraviny, které vás baví, čas od času, a není cítit provinile, protože jste jíst dobře po většinu času, a dělat, co můžete, aby zůstali aktivní. Jíst vědomě a těší všechny druhy potravin v moderování se zastaví vás z pocit, zanedbaných a nešťastná, takže se budete držet s změny životního stylu, které jste provedli. V dlouhodobém horizontu, budete nakonec být zdravější a montér osoby, nemluvě o tom, štíhlejší.

Dělat malé změny, aby váš životní styl, který není těžké udělat, je nejlepší způsob, jak zhubnout, protože to také zajišťuje, že váha nevrátí.

LEAVE A REPLY