Pravdy O Odvykání Kouření

Cigarette form into Stop Word

Existuje mnoho různých programů nebo metod, na prodej, které pomoc lidem v jejich úsilí zbavit se nikotinu zvyk. Mohu jen potvrdit metodu jsem použil před více než 20 lety, která pracovala pro opuštění mé tři-pack-denní zvyk!

Jen proto, že jsem se přes to dostal první čtyři dny bez osvětlení cigaretu, nechtěl nejtěžší část je u konce, protože to, že si uvnitř mé hlavy a všechny denní pohyby, které se do mé kouření bylo můj nový boj.

1. Vím, že nejdelší, nejsilnější nutkání, kdy budete mít na cigaretu trvá jen dvě minuty. To je vědecký fakt. Tyto potřeby může/bude chodit často na první, ale nemohou trvat déle než dvě minuty. Pokud můžete odvést sami s něčím jiným za to, že krátké dvě minuty, co jste dělal to přes jeden více naléhat. Ujistěte se, že připomínat si, že to bude jen na dvě minuty a určitě si najít něco jiného na práci za ty dvě minuty!

2. Pokaždé, když váš mozek vám řekne, že chcete cigaretu, nemůžete říci, “chci cigaretu”, nebo dokonce nechat si MYSLÍTE, že “chci cigaretu”. Čím víc krát si nechat dokonce si myslím, že drážka je nosí hlouběji a hlouběji v mozku, které posiluje přesvědčení, že chcete/potřebujete/musíte mít cigaretu! Nahradit, že si buď opačné prohlášení, nebo ještě lépe: prohlášení jako “budu, aby se stal běžec”. A také, a to je obrovský; důvod, že ty “nervózní”, nebo “potřeba” cigaretu pokaždé, když některé tak-zvané úraz se stane ve vašem životě, je proto, že v MINULOSTI, když vaše TĚLO byl závislý na nikotinu jsi cítila potřebu, nebo nervózní, protože vaše tělo se cítí abstinenční příznaky, tj. needNICOTINE!

To příznakem, že se to stane po čtyři dny, jste jen stále čeká, že staré reakce.

3. Kouření není jen jeden zvyk. To je tisíc návyky, v závislosti na tom, jak často se rozsvítí, nebo jak dlouho jste vzhůru. To je zvyk kouřit s ranní šálek kávy, to je kouř, když začnete vaše auto, to je kouř, když se posadíte psát dopis, atd., atd., atd. A co kouř s pivo nebo kouřit po jídle? Spousta návyky navlečené dohromady, aby vypadal jako jeden, a ještě horší, to je legální! První zvyk, který jsem musel zlomit byla jedna s kávy v dopoledních hodinách. Quitting Smoking when OldPoprvé jsem si říkal, že se bude muset vzdát kávu, ale to, co jsem udělal, bylo koupit si běžecké boty a šel si zaběhat, než jsem měl kafe. Dokážete si představit, jak snadné to bylo za 3 balení denně kuřák? Nevím, jak daleko jsem běžel a bylo to jedno, protože když jsem se vrátil, že káva chutnala dobře i bez cigaret! Endorfiny a jiné myšlení fungovalo to ráno. Jak by mohl runner být kuřák?! U všech ostatních příležitostech, kdy jsem musel nahradit to, co bylo ve skutečnosti rukou/ústech habbit. Když jsem začal moje auto jsem dal kus tvrdého cukroví v puse. Když jsem si sedl napsat dopis, měl jsem sklenici ledového čaje. Místo sledování TELEVIZE jsem se dal na cvičení, video a fungovalo. Získat bod?

Ještě jeden tip na zvyk kouřit po jídle: běž si vyčistit zuby, namísto toho! To funguje.

4. Jedna z prvních věcí, které jsem udělal během těch prvních čtyř dnů, které jsem byla na prášky, bylo vzít kus papíru, nakreslit čáru dolů středu, a na jedné straně napsal, že všechny dobré důvody, aby přestali kouřit. Náklady, zdraví, atd. Zjistil jsem, že množství peněz, které jsem strávil na cigarety by se rovnal celý rok na soukromé škole školné pro dceru! Tento druh seznamu-být konkrétní, s zisky a ztráty, velmi specifické. Na druhou stranu papíru seznam všech špatných důvodů pro odvykání, tj. já bych byla nervózní, že bych se nudil, cokoliv!

Smashed Cigarette

Někdo se zdravým rozumem by mít delší seznamu na dobrých důvodů, proč přestat straně.

5. Před 20 lety jsem zjistila, že jsem těhotná=dobrý důvod, proč s tím skončit. Také, před 20 lety, kouření na veřejnosti začal být díval se dolů na, i nelegální. Vyrůstal jsem v rodině, kde kouření bylo docela hodně, právo průchodu. Musíš být asi 12 a začal tajně kouří stejně jako moje máma a moje babička taky. Všechny f náhlé, v roce 1985 bylo kouření není dovoleno na let s méně než dvě hodiny trvání. Ach ne! Kouření začíná být díval se dolů na! Takže, měnící se postoje a časy helpedme vzadu, když jsem se rozhodl přestat. A to tuhne mé poslední bod.

LEAVE A REPLY