Puchýře A Puchýře: Je Uklidnit Rychle.

Bunion

V tuto roční dobu, mnozí z mých pacientů se zúčastnil dovolenou strany. To může znamenat, že na vaše nohy po dlouhou dobu, stojící, tanec, procházky, v nový, tuhý šaty, boty a vysoké podpatky, které mohou způsobit skutečnou bolest v nohou, a sice, že puchýře a puchýře!

Zejména, pokud vaše noha je pocení a boty tře o zadní část paty, topy/strany vaše prsty, jak se může stát, když tančí, jste téměř jisté, že se puchýř.

Kromě toho, tlak, že novější, tvrdší boty místo na kostech našich nohou může zhoršit druhé nejčastější onemocnění nohou mých pacientů si stěžují na – vbočený palec!

Právě včas pro všechny ty, dovolenou stran a pak, rád bych se s vámi podělit o některé tipy na to, jak jak zabránit těmto bolestivé onemocnění nohou a jak minimalizovat nepříjemné pocity z nich.

Puchýře

Puchýře se tvoří obvykle z kombinace tření, pohyb a teplo. I když budete mít dobré ponožky nebo punčocháče mezi nohou a botou, časté tření boty na kůži vytváří tekutiny vybudovat v této oblasti vytvořit nárazník mezi vaší pokožky a boty. Když puchýř praskne, budeme cítit skutečnou nepohodlí ze syrové kůže bít naše boty.

Samozřejmě, že číslo #1 příčinou puchýřů je nepadnoucí boty s tím začít.

Vidíme tyto značkové boty v okně, a myslím, že bude vypadat skvěle s naší sváteční obleky a šaty. Nicméně, když jsme se je zkusit, jen jsou trochu těsný v toe box, nebo na zadní části paty, nebo na straně našich nohou, ale máme je rádi tak moc, že je právě ten správný styl a barvu, my odůvodnit, že budou natáhnout a být v pohodě v době, kdy naše strany válet. Ne přesně.

Příliš těsné boty můžete vytvořit i více třením, když vaše noha může být nutné, aby klouzat dovnitř a ven z boty, během určité pohyby, jako jít nahoru na vaše prsty, nebo otáčení nohy, v některé taneční pohyby, chůze do kopce nebo z kopce, nebo jen procházky v obecně na delší dobu. Brzy jste vytvořili blistr, možná dokonce několik! Zde je návod, jak je zvládnout:

 • Band-Aids: Nosit hrst do kapsy saka nebo kabelce. Jsou to nejlepší okamžitá oprava na blistru.
 • Staré Boty: s sebou staré, pohodlné boty, pokud je třeba změnit do nich.
 • Nezní To: Jakmile otevřete blistr a kanalizace, nadložních kůže loupe zadní vystavovat červené, syrové kůže pod ní a může nakazit. To také dělá to ještě více ublížit. Zábal Band-Aid, i 2, pevně kolem blistru bez vypouštění. To poskytuje extra polstrování proti botu.
 • Protáhnout Své Boty: Protáhnout své boty přímo v místě, kde je tření.
  Vbočený palec

Zatímco puchýře jsou obvykle dočasné, vbočený palec může zůstat na chvíli a zhoršit jejich stav.

Blood Blisters under Big ToesObvykle to, co způsobuje puchýře, jako puchýře, špatně padnoucí boty, v první řadě! Kromě toho, jen tvar boty může způsobit/zhoršit puchýře, totiž příliš úzká špička boxy, které tlačit prsty k sobě, jako se vyskytuje v kovbojské boty nebo špičaté vysoké podpatky. Puchýř je kostní bouli na základně palce a způsobuje toe přiklonit k ostatním prstům.

Vbočený palec, jako puchýře, jsou způsobeny stres a tlak, ale tentokrát proti kost/kloub sám, spíše než nadložních kůže. Nohy se snaží kompenzovat tím, že staví tekutiny na bod “rub”. To také vytváří zánět hlubších tkání. Kosti také začíná více růst v tomto bodě, téměř jako pokus, aby se zasadila nohy daleko od oblasti rub.

Rozvoj puchýř znamená, že tam je nadměrné pronaci, nebo otáčení, v rearfoot, který způsobuje tření a tlak proti kosti přední části chodidla a puchýře tvořit.

Špatně padnoucí nebo špatně podporu, boty mohou způsobit tento pronaci nohy.

Tady je to, co pomáhá puchýře:

 • Prostorná obuv – Boty potřebují dostatek prostoru kolem puchýř, aby se zabránilo dalšímu tření proti již tvrzené necitlivý nad puchýř. Podívejte se na širší špičkou pole. Úsek nějaké nové boty s boty nosítka poskytují extra prostor nad puchýř oblasti.
 • Protetika – jedná se o zakázku stabilizátory pro nohy, které udržují rearfoot od otáčení a způsobuje další tlak/tření proti kosti v přední části chodidla.
 • Puchýř podložky – prodávány v lékárnách, jsou levné gelové polštářky, které se vešly přes mozoly, puchýře oblasti a brání dalšímu odírání boty.
 • Aktuální léky proti bolesti – přes pult rub-in gel proti bolesti může pomoci.
 • Toe Separátory – silikonové toe oddělovač mezi palec a druhý prst se zastaví, je z tření proti sobě.
 • Pediatr péče – pediatr může odstranit přebytečný necitlivý na kuří oko, aby poskytla více pohodlí do oblasti, než dáte si do své sváteční boty.
 • Vitamin Terapie – antioxidanty A, C, E, D, snižuje zánět/bolest.
 • Chirurgie – chirurgické odstranění vbočený palec pomoci – ale mohou znovu objevit, pokud nechcete také léčit příčinu.

women holding her foot with painful bunionChci si užít dovolenou, stejně jako je to možné, aniž by nohu strasti. Nejlepší způsob, jak to udělat, je, aby se ujistil, že jakékoliv obuvi si může koupit opravdu se vešly vaše nohy správně jako nic, tlumí slavnostní náladu jako ječící dvojici bolestivé nohy! Zkuste několik návrhů tady, aby se zabránilo bolesti nebo nepohodlí z puchýře a mozoly, než začnou!

LEAVE A REPLY