Titan Gel Gold – podvod – speciální krém pro muže forum – komentáře

Titan Gel Gold-cenaSteve, 68 let, právě odešel do důchodu. Byl to jeho druhý pokus o odchod do důchodu. První bylo, když mu bylo 65, ale jeho žena byla stále práce, takže mu Titan Gel Gold to bylo těžké přizpůsobit se život v důchodu. Když jeho žena odešla o tři roky později, Steve si myslel, že bude v pořádku.

Ale pak měl problém udržet erekci. Jeho lékař mu diagnostikoval erektilní dysfunkci bez známé příčiny. Nedostal žádnou lékařskou péči.

Erektilní dysfunkce (ED), také nazývá impotence, je lékařská diagnóza pro jakýkoli stav, kdy člověk není schopen získat nebo udržet erekci. WebMD odhaduje, že každý rok je postiženo 18 milionů amerických mužů. Je častější u starších mužů, ale je nyní viděn u mužů tak mladých jako teenageři. Příčiny jsou obvykle lékařské léky, užívání alkoholu, únava nebo hormonální nerovnováhy nebo srdeční onemocnění. Jsou tu léky a protézy, které mu pomohou. V Stevově případě odmítl obojí, protože nerad bral léky a nechtěl operaci.

Titan Gel Gold práce, česká republika

“Muselo se to stát v mém věku,” řekl během své počáteční návštěvy v Titan Gel Gold práce kanceláři. “Ale jestli je tu něco, co můžete udělat, budu vám velmi vděčný.”

Pokračovali jsme v diskusi o všech složitostech jeho sexuality. On by získat silnou erekci, ale asi v polovině cesty když pohlavní styk, on by ztratil pevnost a měl by být schopen Titan Gel Gold česká republika stát vzpřímeně znovu. Obvykle se probudil s erekcí a zkoušel sex v dopoledních hodinách; nezkusili to jindy. On nemasturboval. On a jeho žena vyzkoušel různé pozice, ale výsledek byl stejný.

“Mé ženě to nevadí, ale mně ne,” řekl s práce Titan Gel Gold ostudou. Prohlásil, že jeho žena netouží po sexu, takže Steve cítil, že jeho ženě je jedno, jestli má potíže. Steve to viděl jako chybu ve svém mužství.

Kdy to všechno začalo? Hned potom, česká republika Titan Gel Gold  co odešel do důchodu.

Náhlost nástupu na ED a jeho odchodu do důchodu musela být více než náhoda. Byl schopen mít normální erekci před tím, takže jeho odchod do důchodu musel být faktor.

 Steve pracoval pro město, dělal inspekce v restauracích po většinu svého dospělého života. Pracoval 40 hodin týdně. Když byl požádán, aby popsal svůj pracovní den, seděl výše ve své židli a mluvil s pýchou. Uvedl, že by prošvihl společenskou interakci a věděl, že odvedl dobrou práci v práci.  

Také uvedl, že teď zestárne a bude mít problémy se stářím jako infarkt. Cítil, že jakákoliv aktivita způsobí infarkt. Také uvedl, že cítil, že byl “vyhnán na pastvu”, protože už nebyl užitečný.

“Být užitečný” bylo během rozhovoru hodně zmíněno. To znamená, že je to důležité pro problém, který měl Steve.

Od odchodu do důchodu tráví více času prací s hospodářskými zvířaty (měli koníčkovou farmu) a on chodí na malířskou třídu. Jeho žena doháněla čtení, ještě si”nezvykla na důchod”. Občas se šli najíst, ale většinou zůstali doma. Žádné dovolené nebo cestování nebylo plánováno.

Kde koupit Titan Gel Gold, nežádoucí účinky

Titan Gel Gold-kontraindikaceSteve se ptal, jestli nezájem jeho ženy o sex mohl Titan Gel Gold kde koupit být důvodem pro ED, ale když jsme o tom mluvili, tak se nežádoucí účinky Titan Gel Gold to opravdu nezměnilo od doby, co byli manželé.

Při pohledu na nový stav, musíte se Titan Gel Gold nežádoucí účinky podívat na to, co se změnilo, ne to, co bylo stejné po dlouhou dobu. Nezájem stevovy ženy o sex nebyl nový. Novinkou byl odchod do důchodu.

Společným tématem mezi pohlavním stykem a prací je výkon. Ztráta práce znamená ztrátu výkonu… a schopnost sexuálně vystupovat ve Stevově případě. Už kde koupit Titan Gel Gold nebyl užitečný v práci, něco, co cítil jako “mužskou práci”. Část toho být mužem byla schopná dostat erekci.

Doporučil jsem lék Argentum nitricum. Běžným klíčem k metalovým prostředkům je osoba, která věří, že je v sobě chyba, slabost. Klíčové vlastnosti Argentum nitricum:

  1. Náhlá laxnost penisu
  2. Neúplná erekce
  3. Časté močení (souběžné močení))
  4. Úzkost z jeho srdce, že by měl infarkt
  5. Úzkost související s výkonem

Steve se zdráhal si myslet, že za Edem je emocionální nebo duševní důvod. Většina lidí nerada věří, že něco emocionálního nebo duševního může způsobit jakýkoliv fyzický problém, který by mohli mít. Naše společnost tlačí z fyzických důvodů na to, aby byla příčinou fyzických problémů a emocionálních důvodů ovlivňovat pouze chování.

Požádal jsem Stevea, aby to stejně zkusil a dal mi vědět, kdyby to nevyšlo.

Zkusil lék a zjistil, že mu to pomohlo. Když ho přestal brát, jeho problém se vrátil. Steve si nechtěl myslet, že jeho ED má něco společného s “výkonem”.

O tři měsíce později si Steve vzal letní práci. Jeho ED už nebyl problém. Když práce skončila na podzim, ED se vrátil. Steve si teď uvědomil, že je tu spojitost.

Steve pokračoval, aby se Argentum nitricum, jak je potřeba, ale jakmile měl spojitost mezi výkonem a jeho ED, on byl schopen překonat spoustu duševní dopad z jeho nefunguje. Po roce používání homeopatického léku 2-3 krát, Steve prohlásil, že už nemá problémy s udržením erekce.

Titan Gel Gold kontraindikace, přísady

Disclaimer: The information provided is for educational Titan Gel Gold přísady purposes only. Je důležité, že nebudete dělat zdravotní rozhodnutí nebo zastavit jakýkoliv lék bez Titan Gel Gold kontraindikace konzultace se svým osobním lékařem nebo poskytovatele zdravotní péče.

Když jste se narodil, vaše eliminační funkce byly reflex. Když váš močový měchýř byl plný moči, reflex byl vyvolán a svalů ve stěně močového měchýře smlouvu a vyprázdnil ji. Když jste byl dost starý, naučil jste se rozpoznat signály z vašeho těla, které vám řekly, že reflex bude spuštěn, a naučil jste se ho ovládat. Součástí procesu bylo naučit se rozvíjet kontrolu nad kontraindikace Titan Gel Gold zapojenými svaly. Kromě toho jste se seznámili se zprávy z vašeho těla, které přísady Titan Gel Gold vám řekl, aby smlouvy ty svaly, než ty mokré kalhoty. Každá lidská bytost prochází tímto procesem učení jiným tempem. Někteří se učí velmi rychle, zatímco jiní trvají mnohem déle. Totéž platí o učení ejakulační kontroly.

Takže už jsi to udělal a můžeš to udělat znovu. Naučit se ovládat znamená seznámit se se zprávami z vašeho těla, které vám říkají, že se chystáte ejakulovat.

Jako dítě, když ses učil kontrolovat svůj močový měchýř, jsi bezpochyby měl nehody. To znamená, že si neuvědomil, že jste se dostat do bodu, odkud není návratu, (bod, ve kterém nemůžete zastavit, bez ohledu na to, jak moc se snažíš). Klíčem k učení je rozpoznání signálů z vašeho těla, které naznačují, že se blížíte k bodu, odkud není návratu.

S cílem rozpoznat signály, které vám ejakulace je asi nastat, je užitečné pochopit, že ejakulace se skládá ze dvou samostatných etap. Ty se vyskytují tak úzce spolu, že to chvíli trvá, než je rozpoznat jako oddělené.

Viskózní kapalina, která se vypouští během ejakulace, se skládá ze dvou složek. Největší část se nazývá semenná tekutina nebo sperma. Uvnitř spermatu jsou spermie, které jsou zodpovědné za oplodnění. Sperma se produkuje v prostatě a semenných váčcích. Sperma se vyrábí ve varlatech a míchají se do poplašného systému, aby se smíchaly se spermatem..

Složení Titan Gel Gold, cena

První fáze ejakulace začíná, když svaly kolem poplašného Titan Gel Gold složení systému vas utahují sperma od varlat až po močovou trubici. Zároveň svaly kolem prostaty a semenné váčky kontrakt, nutí sperma připojit se ke spermatu. První část Titan Gel Gold cena ejakulace je kompletní, když tento bazén spermií smíchaný se spermatem sbírá na horním konci močové trubice, těsně pod močovým měchýřem.

Druhá fáze začíná, když svaly penisu stahují rytmicky, nutí tento bazén ejakulátu (sperma plus spermie) dolů močové trubice a ven na konci penisu.

Je důležité pochopit, že zatímco první část se vyskytuje, složení Titan Gel Gold můžete stále oddálit ejakulaci. Jakmile druhý začíná neexistuje žádný způsob, jak to zastavit, kromě uchopení penis pevně, aby se zabránilo ejakulátu opustit cena Titan Gel Gold penis. Tohle bys nikdy neměl dělat! Tohle ho zdrží jen na pár vteřin, dokud neuvolníš své uchopení. A to může způsobit vážné škody.

Naučit se rozpoznat zprávy z vašeho těla, které naznačují, že první fáze začíná je klíčem k rozvoji kontroly. Pocity, které se vyskytují v průběhu této první části jsou často popisovány jako “lechtání” pocit. Může to být velmi jemné a těžké rozpoznat, a někteří muži nejsou nikdy schopni jasně identifikovat tento pocit. Pokud jste jeden z těch mužů, kteří si nedokážou říct: “aha, tady to je.” nebojte se. I když možná nebudete schopni rozpoznat signály vědomě, praxí, naučíte se je nevědomky a budete moci ovládat stejně jako muže, kteří jsou si plně vědomi pocitů.

S pokračující praxí začnete rozpoznávat (vědomě nebo ne) signály z vašeho těla, které naznačují, že se blížíte k této první fázi. Až se to stane, vaše kontrola bude prokázána. Budeš moct přijít, kdy budeš chtít. Za minutu nebo hodinu, ať si situace žádá cokoliv, a nebudeš o tom muset ani přemýšlet.

Budeš mít kontrolu, ne reflex a ne úzkost.

 

LEAVE A REPLY