Zelené Potraviny-Spirulina

Jak mnozí z vás použití umělých látek nekonečně při hledání nejlepší vitalitu?

Spirulina JuiceJá mluvím o vitamíny, minerály a tzv. zdravé, vydatné jídlo náhrady. Musíte vědět, že až do nedávné doby, lidský druh se spotřebované výživné přírodní potraviny. Když imitace potravin, nebo chemických látek jsou požití, tělo okrádá sám živiny postavit tyto produkty se objevit kompletní –to nakonec vede k nedostatky.

Jsou si vědomi toho, že 70 mg. vitamin C požití ve formě brokolice, petržel, nebo Spirulina může posílit imunitu účinněji pak 700 mg. syntetického vitamínu C? Studie ukazují, že pouze 10% syntetického vitamínu C je přirovnán srovnání vitaminu C v těchto zelených rostlin je uvedeno výše. Není nic lepší pro zdravý silný imunitní systém, než přírodní celá kompletní jídlo.

Podívejte se na vynikající přírodní zelené potraviny Spirulina názvem “Potraviny budoucnosti”, například.

Spirulina je mikroskopická, vícebuněčné, vláknité modro-zelené řasy, které se ramena přirozeně v teplé alkalické sladké vodě jezer (32 až 45 stupňů) a přežila i v teplotách 60 stupňů C.

Kapacita Spirulina roste v horkém a alkalické prostředí zajistí hygienický stav, jako žádné jiné organismy, může i nadále žít na znečištění vody, ve které řasy prosperuje. Spirulina je ve skutečnosti jedním z nejčistších, nejvíce přirozeně sterilní jídlo v přírodě.

Jeho fine-tunning na teplo také zajišťuje, že Spirulina chrání jeho nutriční hodnotu, když dal přes vyšší teploty v určité fázi procesu sušení ne jako mnoho rostlinných potravin, které se rychle zhoršuje při vyšších teplotách.

Spirulina používá pro osobní spotřebu se vyrábí na výrazně navržen řasy farmy spíše pak odebrány z přírodního prostředí.

Spirulina je bohatá na důležité minerály Hořčík – nezbytné pro všechny buňky všech známých živých organismů. Zelené potraviny-zelenina, nabídka hořčíku, protože v centru molekuly chlorofylu obsahuje hořčík.
nestandardní příjem hořčíku často způsobuje svalové křeče a byla spojena s kardiovaskulární choroby, cukrovka, vysoký krevní tlak, úzkost, poruchy a osteoporózy.

Spirulina je bohatá na beta-karoten a další karotenoidy. 100 g Spiruliny obsahuje 250.00 IU Vit na rozdíl od 28.000 IU in100 gramů z mrkve!

Spirulina CupcakeSpirulina má vysoký obsah Chlorofylu a modrý pigment fykocyanin, biliprotein .Velkým hladiny Chlorofylu a Fykocyaninu v Spirulina může vysvětlit jeho schopnost zmařit rakoviny kolonie z místa odběru

Spirulina má dar pro stimulaci nk buněk a podobné anti-imunitní složky imunitního systému, které mohou pomoci bojovat s rakovinou buněk. Kromě toho, tyto spirulina-stimulovaných nk buněk může bojovat onemocnění než rakovina, a to od nachlazení na HIV.

Myslím, že pokud by mohly patent Spirulina nebo Fykocyanin chemické, otočte ji do drog a mikroskopicky vstříknout do nádoru; oni by měli lék na rakovinu prsu.”

Tam je farmakologické fakta o prevenci rakoviny u rostlin, bylin a potravin, které jsou plné z vysoké hladiny Chlorofylu, snad proto, že pigmenty v zelené zelenina – řasy vázat s rakovinou tvořící buňky a tím stimulovat vylučování rakovinotvorných látek.

Co je skvělé o Chlorofylu je, že je čištění, čištění, detoxikační a urychluje jaterní oživení.

Spirulina nabízí dostatek množství imunitní povzbuzující živiny, jako jsou mastné kyseliny GLA, beta-karoten a chlorofyl. GLA je také nesmírně užitečná hmotnost decreas (zrychluje metabolismus) a zánětlivé stavy, jako je ekzém a artritidy, reguluje funkce mozku, nervových impulsů a inzulin (tedy prospěšné při diabetu). Standardní dávkování 10-gram Spiruliny obsahuje 131 mg GLA Spiruliny je nejlepší zdravé jídlo zdrojem GLA jiné než lidské mléko.

S vysokým obsahem bílkovin Spirulina je až příliš 68% bílkovin. To má ohromující nadvládu syntetizovat vysoce kvalitní koncentrované potraviny efektivněji, než jakékoliv jiné řasy.

Co je naprosto úžasné o Spirulina je, že tři(3) g (jedna vrchovatá lžička prášku) Spiruliny se rovná 36 g hovězího masa, což je mírně více než jedna unce. Green Food Spirulina

Pokud jste spolknout 6-9grams (2-3 naložili lžičky prášku)Spiruliny denně bude vám s proteinem identickým dvě-tři unce masa.

Podle standardní nutriční test, trávicí vstřebávání bílkovin v Spirulina je čtyřikrát lepší pak, že v Hovězí. Od Spirulina obsahuje asi 3x více bílkovin, pak hovězí maso, větší absorpce znamená, že 12x více bílkovin je přístupný z řas než z ekvivalentní hmotnosti hovězího masa.

Ti z vás, kteří mají problémy asimilaci bílkovin, nebo pro ne žvýkat zdroj bílkovin z živočišné říše, pak Spirulina je ohromující zdroj pro ujistěte se, že jste získali vysoce kvalitní bílkoviny asimilován do těla. kromě toho poskytuje vitamín B-12 a B-vitamíny. To jsou vitamíny, které většina lidí jsou často nedostatečné. Vegetariáni a zejména Vegani mají tendenci přijít na získání dostatek vitaminu B-12, protože tento konkrétní vitamín je obecně není snadné se dostat z rostlinné říše. Pomocí Spirulina, můžete zabránit nutriční nedostatek B-vitaminu oblasti

Spirulina je uveden komerčně v prášku, kapsle, tablety, vločky a dokonce i jako vývar.

LEAVE A REPLY