Ženské Sexuální Vzrušivosti Poruchy – Příčiny Nízké Libdio a Jak Omladit Libido Přirozeně

Problematic WomanI když ne tak dobře pokryté jako ztráta mužské libido, Ženské Sexuální Vzrušivosti Poruchy ( FSAD) je velmi časté, ale dobrou zprávou je, existuje několik přírodní řešení, které může omladit libido. Pojďme se podívat na příčiny a některé přírodní léčby…

Mnoho žen, které mají nízké libido mít žádné problémy s orgasmy. Nicméně, oni nemají žádnou touhu nebo sexuální apetit; jsou to prostě není zájem, nebo chtějí, aby se zapojily v sexu.

Naštěstí, pro mnoho žen, nedostatek libida je pouze dočasné někteří se přes to dostat od sebe – a mnoho dalších může pomoci vyléčit problém přirozeně.

jaké jsou příčiny nedostatku libida u žen?

Nedostatek touhy u žen může být buď fyzické, nebo psychické původu.

Fyzické příčiny, u žen patří:

 • Anémie – Je překvapivě časté u žen, v důsledku ztráty železa během jejich období (a při porodu).
 • Alkoholismu.
 • Rekreačních Drog
 • Zdravotní podmínky, jako je cukrovka.
 • Post-dítě chlad (PBC):

To je výraz pro velmi časté ztráta libida, která nastane po porodu. To je spojeno s dramatickým změnám v hormonů v těle, které se vyskytují v této době. Obecné trauma z porodu má vliv – a po porodu, ženy jsou prostě příliš vyčerpaný, myslím na sex.

 • Předepsané léky.
 • Nízké Hladiny Testosteronu
 • Na rozdíl od přesvědčení, že tento hormon je důležité pro ženy, aby si!
 • Nízké Hladiny Oxidu dusnatého a špatný Krevní Oběh

Oxid dusnatý je klíčovým chemické pro průtok krve a silné zdravé krevní tok je důležité, není jen pro sex zdraví, ale celkové zdraví.

Menopauza není obsažen ve výše uvedeném seznamu a je zřídka fyzické příčiny ztráty sexuální touhy. Ve skutečnosti, mnoho žen cítí mnohem víc sexy (a mají více orgasmů) v menopauze součástí jejich života.

Psychologické příčiny

Stejně jako s muži, psychologické příčiny jsou stejné a pokud naše nálady a duch jsou nízké tak, aby se náš sexuální apetit. Běžné příčiny zahrnují všechny nebo některé z následujících:

 • Stres
 • Úzkost
 • Únava
 • Nízká Energie
 • Deprese

Přijetí Opatření k Omlazení Libido

Couple Turning Their Back On Each Other

Pokud jste trpí dočasnou ztrátu libida, mít žádné vážné zdravotní problémy, a ocitnete se necítí v náladě, šance jsou, můžete opravit to tím, že útočí na příčiny.

První bod je, pokud máte více než dopřát v drogách a pít nebo kouřit, snížit, nebo dokonce lepší vzdát se a ujistěte se, že máte zdravé, dobře vyváženou stravu – pak jeho čas na doplnění živin v těle, vyživují mysl a tělo.

První bylina začít s je ten, který je považován za konečný ženské byliny pro zdraví.

Dong Quai

To se používá k obnovení rovnováhy na ženské hormony a cykly a pomáhá tělu obnovit menstruační pravidelnost, a aids podmínek reprodukčního systému. Bylina je často přijata na pomoc ženám obnovit normální menstruace po použití antikoncepční metody.

To také podporuje zdravý krevní oběh. To je s vysokým obsahem železa, které mohou pomoci zabránit nedostatku železa a anémie. Lékařské testy ukázaly, že to může také pomoci regulovat hladinu cukru v krvi a nižší krevní tlak. To také má mnoho jiných zdravotních výhod, které nepřímo zvyšují sexuální apetit.

Damiana Extrakt

Další skvělé ženské byliny. To pomáhá produkovat pocity mírné euforie, která uvolňuje tělo, snížit stres, úzkost. Damiana také přispívá k rovnováze ženských hormonů a kontrolovat návaly horka.

Satavri Extrakt

Shatavri zvlhčuje suché tkání, pohlavních orgánů, ledvin, žaludku a plic, a zvyšuje celkový svalový tonus a zvyšuje pevnost těla. Shatavri také pomáhá zvýšit hladinu testosteronu v těle.

Problematic Girl with his Man

Ginkgo Biloba A Ženšen

Jsou oba tonikum bylin a pomáhají podporovat zdravý krevní oběh, stejně jako zvedání nálady a zvýšení energetické hladiny. Jsou dva z nejpopulárnějších bylin na světě a jak pomoci sexuální apetit

Avena Sativa

Tato bylina pomáhá tělu odpočinout a zároveň zvyšuje citlivost v pochvě regionu.

Jsou i jiné bylinky, ale výše uvedené je dobrým základem k boji proti mírné Ženské Sexuální Vzrušivosti Poruchy.

Oni vám pomůže snížit stres a úzkost, výtah energetické hladiny, a proto zlepšit náladu. Na fyzické úrovni, budou vyživují tělo, podporují hormonální rovnováhu a zvýšit testosteron, oxid dusnatý a průtok krve.

Tak zkuste na výše uvedené, je přírodní, bezpečná a může pomoci posílit a omladit libido.

LEAVE A REPLY